Rozwój i wygoda komunikacji pozwoliła na przemieszczanie się w niebywale szybkim tempie do każdego niemalże miejsca na świecie. Większość ludzi podróżuje w celach głównie służbowych. Do najczęstszych podróży biznesowych zaliczamy wycieczki motywacyjne czyli dla pracowników firm, czy też zwiedzanie targów i wystaw w poszukiwaniu nowych kontrahentów bądź partnerów handlowych.  Azja o tyle jest ciekawym rynkiem dla biznesmenów z Europy iż oferuje niebanalne, niespotykane produkty w konkurencyjnych cenach. Ponad to jest bardzo chłonnym rynkiem, nieustannie rozwijającym się i poszukującym nowych partnerów i technologii niemalże z każdej dziedziny.

Znamy specyfikę tajskiego rynku dlatego chętnie pomożemy zorganizować podróż służbową profesjonalnie, szybko i sprawnie. Dzięki naszym działaniom unikniecie Państwo wielu problemów, które my w pełni rozwiążemy od rezerwacji biletów, rezerwacji miejsc hotelowych do opracowania planu wizyt i harmonogramu rozmów, łącząc przyjemne z pożytecznym. Dzięki znajomości specyfiki kultury w tym biznesu, obyczajów i języka pomożemy uniknąć pewnych komplikacji i nieporozumień. Jesteśmy w stanie przygotować indywidualny program wycieczki dostosowany do najważniejszych planów i celów podróży.

 

DLA KOGO PROGRAM:

Osoby indywidualne bądź grupy zorganizowane chcące poznawać zakątki Tajlandii jednocześnie podróżujące w celach służbowych, które często mają bardzo mało czasu. Dlatego zapewniamy opieką licencjonowanego przewodnika polskojęzycznego bądź licencjonowanego pilota, aby znacznie ułatwić podróżowanie. Biznesmeni poszukujący nowych kontaktów parnaskich, handlowych oraz chcący jednocześnie skorzystać z możliwości poznania czynnego kultury tajskiej z bezpiecznym serwisem.

Osoby nie znające płynnie języków obcych, potrzebujących opieki polskojęzycznego przewodnika. Wszyscy zainteresowani niestandardowymi programami pobytu. Osoby lubiące wygodę w podróżowaniu, gdy wszystkie sprawy są pilotowane przez przewodnika.

 

UDOGODNIENIA:

  • Hotele od 3 do 5 gwiazdek z szeroką ofertą atrakcji
  • Przejazdy klimatyzowanym vanem z DVD lub limuzyną.
  • Wycieczki fakultatywne po Tajlandii, indywidualne programy po całym kraju.
  • Możliwe udziały w różnych zabawach sportowych lub ekstremalnych
  • Przekazujemy wiele informacji praktycznych o życiu w Tajlandii oraz jej historii.
  • Pomoc w opiece medycznej i nagłych sprawach.
  • Okres przygotowywanych wycieczek od 7 do 28 dni.
  • Przewodnik – pilot przez cały czas do dyspozycji.