Wszystkim chętnym do skorzystania z opieki przewodnika w Tajlandii w celu poznania tego kraju od osoby w nim urodzonej, wychowanej i znającej więcej szczegółów niż każda książka ogólnikowo pisana o Tajlandii polecam wypełnienie formularza rezerwacji.

Aby dokonać rezerwacji przewodnika polskojęzycznego należy wypełnić formularz i przesłać do mnie potwierdzając na dole funkcją „ zarezerwuj”. Bardzo proszę o wypełnienie miejsc zaznaczonych gwiazdką jako pola obowiązkowe, gdyż pozwoli to na łatwiejsze dopasowanie terminów, oczekiwań oraz zrealizowanie sprawniej całego procesu rezerwacji. W formularzu należy wybrać interesujące Państwa pakiety wycieczkowe, a ich opis i warunki cenowe znajdują się na podanej stronie internetowej pandanus.pl w dziale wycieczki lokalne.

Ważne jest podanie hotelu w którym przy recepcji spotkacie się Państwo z przewodnikiem o ustalonym terminie i godzinie. Istnieje możliwosc łączenia sie z inną grupą na ten sam program wycieczki lub zwiedzanie typowo indywidualne we własnym gronie i to prosze zaznaczyć w formularzu. Przy łączeniu grup stosowane są obniżki cen wg. zasad na stronie pandanus.pl
Na wysłany formularz odpowiadam w ciągu 24h potwierdzając podane w zgłoszeniu warunki lub w przypadku zajętego terminu proponując atlernatywne możliwości.

Zapraszam do rezerwacji.

Formularz rezerwacji przewodnika

od

do


Potwierdzam powyższą rezerwacje z wybranym pakietem w oznaczonym terminie wraz z podana cena z oferty. *